18 kred

Nevar noliegt, ka dažs 18 gadus vecs jaunietis ir tikko skolu pabeidzis un finanšu lietās nav īpaši pieredzējis. Taču cits jaunietis 18 gados jau sen strādā, palīdz saimniecībā vai darbos citiem ģimenes locekļiem un labi tiek galā arī naudas lietās. Šī dažādā jauniešu pieredze un attieksme pret naudu arī dara uzmanīgus aizdevumu sniedzējus. Tad kuras kompānijas tomēr uzticas un aizdod naudu pat 18 gadus veciem klientiem?

Tas aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties klientiem no 18 gadu vecuma, pirmais aizdevums ir bez maksas. Tāds pats piedāvājums ir arī vairākās vietās, taču prasība ir, lai klientam ir pastāvīgi ienākumi. Aizpildot kredīta pieteikumu izvēlieties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, taču iespējams, ka Jums piedāvās lielāku vai mazāku summu, kas atbildīs Jūsu ienākumiem.

Daudziem 18 gadus veciem jauniešiem nav pastāvīga darba, kas arī ir saprotams tagadējā darba tirgū. Tāpēc vairums aizdevumu sniedzēju prasa ziņas par jebkādiem ienākumiem, piemēram, mācību stipendiju vai citiem. Ja vajag saņemt aizdevumu, apdomājiet, ko rakstīsiet ienākumu ailītē nosūtot kredīta pieteikumu.

  • PIEREĢISTRĒJATIES mūsu mājas lapā;
  • NOSŪTIET PIETEIKUMU lai saņemtu aizdevumu caur Internetu;
  • MŪSU OPERATORS SAZINĀSIES AR JUMS, lai apstiprinātu Jūsu pieteikumu;
  • NAUDU UZ JŪSU BANKAS KONTU pārskaitīs stundas laikā pēc sekmīgas identifikācijas.

Published in Viss by paydayloans4cash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *